Hotel Mousson **** Słowacja miejscowość: Michalovce
Stolarka aluminiowa fasady, swietliki, ścianki Ppoż, drzwi automatyczne...
Willa Liptowski Mikulas, Słowacja
Stolarka aluminiowa fasady, okna, drzwi
Stacja paliw Brzesko
Stacja paliw Brzesko, ulica Ludwika Solskiego, stolarka aluminiowa oraz alucobond
Budynek usługowo-handlowy Senica
Budynek usługowo-handlowy Senica, Słowacja, stolarka aluminiowa, fasada, drzwi automatyczne, okna, scianki ppoż
Budynek Usługowy AUTO JANO
Nowa Wieś, 33-336 Łabowa
Hotel Mousson Willa Liptowski Mikulas Stacja paliw Brzesko Willa Liptowski Mikulas 01 Willa Liptowski Mikulas 02
Oferta Okna
A A A

Okna

Firma GAŁAT posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji okien. W naszym asortymencie znajdują się okna PCV oraz okna aluminiowe. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy DRUTEX.  Oprócz standardowych okien w ciągłej sprzedaży posiadamy witryn sklepowe oraz okna będące elementem instalacji przeciwpożarowych okna oddymiające.

Okna są ważnym elementem naszej codzienności. Pozwalają nam cieszyć się światłem dziennym w pomieszczeniach oraz widokiem na otaczający nas świat. Okna wykonane z profil GL System charakteryzuje wyjątkowa estetyka, a także najwyższa jakość wykonania. Nasze okna powstają z myślą o indywidualnych potrzebach Klienta. Pamiętajmy, że okna to wybór na wiele lat. Wybierając okna firmy GAŁAT mają Państwo pewność, że kupujecie okna dopracowane pod względem technologii i tworzone z dbałością o każdy detal.

logo lg system

Profile GL System z których tworzone są okna z oferty firmy GAŁAT to wyroby najwyższej jakości. Odznaczają się one dużą izolacyjnością cieplną i akustyczną, odpornością na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne oraz estetyką. Profile dostępne w siedmiu drewnopodobnych kolorach oraz w pełnej palecie kolorów dodatkowych.

IGLO ENERGY to 7-komorowy system profili GL SYSTEM o głębokości zabudowy 82 mm.

Szczególnie zwracamy Państwa uwagę na odznaczające się ponadprzeciętną energooszczędnością 7 komorowe okna IGLO ENERGY . Dzięki innowacyjnemu systemowi uszczelnienia w postaci centralnej uszczelki ze spienionego EPDM charakteryzują się one niskim współczynnikiem przenikania ciepła. Wynosi on Uw = 0,6 W/(m2K), co jest absolutnym rekordem właściwości izolacyjnych, wśród okien. Wybierając okna IGLO ENERGY z oferty firmy GAŁAT możecie być Państwo pewni, że jest to świetna inwestycja na przyszłość.

Profil GL SYSTEM to 5-komorowy system o szerokości 70mm z uszczelnieniem zewnętrznym.

Ciepły profil GL SYSTEM jest systemem stworzonym dla osób ceniących sobie piękno i nowoczesność. Dzięki innowacyjnej, pięciokomorowej budowie profili z odpowiednim uszczelnieniem szyb oraz ramy, okna GL SYSTEM zapewniają świetną izolację termiczną. Okna z naszej oferty spełniają wysokie wymagania jakościowe, a dzięki zaokrąglonej linii profilu odpowiadają najnowszym trendom na rynku stolarki okiennej PVC, również estetyczne. Okna z profili GL SYSTEM dostępne są w szerokiej gamie modeli.

Zalety profilu GL SYSTEM:

Wykorzystanie pięciokomorowych profili GL SYSTEM pozwoliło na uzyskanie wysokich parametrów izolacyjności termicznej oraz doskonałą stabilności okien. Stało się to możliwe dzięki unikalnemu układowi komór wewnątrzprofilowych, uszczelek oraz użyciu szyb termoizolacyjnych. Zastosowanie ich dało możliwość znacznego zredukowania strat energii cieplnej, a co za tym idzie ograniczenia kosztów ogrzewania budynków. Kupując okna GL SYSTEM mogą Państwo wybierać spośród szerokiej gamy pakietów szybowych o wymiarach do 35 mm. Nasze okna są nie tylko trwałe, ale również i bezpieczne. 13 mm odległość osi wrębu okuciowego zapewnia optymalne zabezpieczenie przed włamaniem, a specyficzny kształt oraz osadzenie uszczelek EPDM w specjalnych kanałach i wrębach zapewnia optymalną izolację oraz długotrwałe użytkowanie. Wzmocnienia stalowe w ramie i skrzydle podwyższają sztywność, co odgrywa istotną rolę przy dużych konstrukcjach.

 
Masz pytanie?:
ikonka słuchawki tel/fax: +48 (18) 440-75-53
kom: +48 508 384 066
ikonka e-mail e-mail: biuro@galat.pl
formularz kontaktowy»
 
Strona Główna / O Firmie / Oferta / Realizacje / Do pobrania / Referencje / Kontakt
Copyright © Gałat Okna Drzwi 2016 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone