Hotel Mousson **** Słowacja miejscowość: Michalovce
Stolarka aluminiowa fasady, swietliki, ścianki Ppoż, drzwi automatyczne...
Willa Liptowski Mikulas, Słowacja
Stolarka aluminiowa fasady, okna, drzwi
Stacja paliw Brzesko
Stacja paliw Brzesko, ulica Ludwika Solskiego, stolarka aluminiowa oraz alucobond
Budynek usługowo-handlowy Senica
Budynek usługowo-handlowy Senica, Słowacja, stolarka aluminiowa, fasada, drzwi automatyczne, okna, scianki ppoż
Budynek Usługowy AUTO JANO
Nowa Wieś, 33-336 Łabowa
Hotel Mousson Willa Liptowski Mikulas Stacja paliw Brzesko Willa Liptowski Mikulas 01 Willa Liptowski Mikulas 02
Oferta Daszki
A A A

Daszki

DASZKI SZKLANE 

Daszki szklane są estetycznym i komfortowym sposobem zadaszenia wejścia do budynku.

Chronią przed złymi warunkami atmosferycznymi zachowując swój wygląd przez wiele lat użytkowania. Daszki szklane wykonujemy wyłącznie ze szkła hartowanego laminowanego. Folie do laminowania mogą być bezbarwne, matowe lub kolorowe. Grubość szkła obliczana jest indywidualnie do parametrów jakimi są wielkość i sposób montażu zadaszenia.

Wymiar  zadaszenia oraz sposób rozmieszczenia mocowań jest każdorazowo dobierany do potrzeb klienta. Dzięki mocowaniom można wykonać daszki szklane na każdej istniejącej elewacji: z ociepleniem lub bez oraz na konstrukcji stalowej lub aluminiowej.

Aby zadaszenie szklane spełniało swoją rolę ochronną powinno być szersze od otworu wejściowego o minimum 1 metr. Jego głębokość powinna wynosić 0,8-1,5 metra, a jego najniższy punkt powinien znajdować się na wysokości 2,4 metra od podłoża. Kąt nachylenia daszka nie powinien przekroczyć 22 stopni.

DASZKI Z POLIWĘGLANU

Daszki łukowe to najpopularniejszy obecnie produkt służący do zadaszenia wejść do domów, klatek schodowych czy pomieszczeń handlowych. 

Daszki wykonane są z profili aluminiowych, malowanych proszkowo w dowolnym kolorze z palety RAL. Daszki zakończone są rynnami aluminiowymi. Nasze daszki zamykają poliwęglan ze wszystkich stron profilem aluminiowym, co stanowi o sztywności całej konstrukcji.

Wypełnienie stanowi poliwęglan komorowy o grubości minimum 6[mm], a w daszkach o rozpiętości powyżej 2 metrów grubość poliwęglanu to 8[mm]. Dzięki stosowaniu takich grubości wypełnienia uzyskujemy niezwykłą wytrzymałość, zachowując niewielką wagę produktu.

We wszystkich daszkach stosujemy uszczelki, które dzięki swoim właściwościom, gwarantują idealne dopasowanie poliwęglanu do profili aluminiowych oraz gwarantują optymalną pracę uszczelki w zakresie temperatur od -40 ° C do +125°C. 

Przy dużych gabarytach daszków lub ich dużego wysięgu, możliwe jest stosowanie odciągów lub podpór, które dodatkowo wzmocnią konstrukcję i przeniosą obciążenia zalegającego śniegu.

Przykładowe rozwiązanie : 

zjdecie - daszek szklany galat

zjdecie - mocowanie szkla galat

zjdecie - mocowanie szkla wymiary

 

zjdecie - przykładowy daszek

 
Masz pytanie?:
ikonka słuchawki tel/fax: +48 (18) 440-75-53
kom: +48 508 384 066
ikonka e-mail e-mail: biuro@galat.pl
formularz kontaktowy»
 
Strona Główna / O Firmie / Oferta / Realizacje / Do pobrania / Referencje / Kontakt
Copyright © Gałat Okna Drzwi 2016 - Wszelkie Prawa Zastrzeżone